Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capac rampa D rosu/ albastru DACIA DUSTER MAI 56082 SPF VEDEA
- Număr anunț
- DA41083175
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
- Furnizor / câștigător
- OKURA CONSULT SRL (CUI RO15027047)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395 RON
- Valoare atribuită
- 395 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:27
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
395 RON
din 395 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro