Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit complet analize hematologie compatibil 100% cu analizorul Elite 3 pentru 1000 hemograme

Număr anunț
DA41083834
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
01.09.2026 09:59
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.