Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA SJ PACHET BATERIE EASY CADA DUS CU ACC.

Număr anunț
DA41083564
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,74 RON
Valoare atribuită
462,74 RON
Data publicării
01.09.2026 09:47
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,74 RON

din 462,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.