Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii
- Număr anunț
- DA41082167
- Autoritate contractantă
- Gradinita "Napocska" Miercurea Ciuc (CUI 4245461)
- Furnizor / câștigător
- PRODIA SRL (CUI 12139054)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310 RON
- Valoare atribuită
- 2.310 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.310 RON
din 2.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro