Ofertă acceptată Cumpărare directă

SORT 16-32 mm

Număr anunț
DA41080562
Autoritate contractantă
Comuna Hiliseu-Horia (Primaria Hiliseu-Horia) (CUI 4524938)
Furnizor / câștigător
AGA-TRANS SRL (CUI RO7440300)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.050 RON
Valoare atribuită
50.050 RON
Data publicării
31.08.2026 15:02
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.050 RON

din 50.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.