Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

CITODUR ROSU

Număr anunț
DA41080439
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
DENTOTAL PROTECT SRL (CUI RO6812309)
Cod CPV
33141810-1 · Materiale de obturare dentara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.286 RON
Valoare atribuită
1.157,50 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
31.08.2026 14:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.157,50 RON

din 1.286 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 128,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.