Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE OBLIGATORIE RCA ȘI ASIGURARE FACULTATIVĂ (CASCO) AUTOTURISM IL 03 PMS

Număr anunț
DA41071040
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
MAXYGO BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15710286)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.032,96 RON
Valoare atribuită
3.032,96 RON
Data publicării
28.08.2026 12:29
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.032,96 RON

din 3.032,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.