Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tablete de ciocolata ambalate individual 5g,
- Număr anunț
- DA41083275
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- KROGOLD INDUSTRIES LTD S.R.L. (CUI RO4680384)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:33
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro