Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier

Număr anunț
DA41067406
Autoritate contractantă
Comuna Luciu (CUI 3724458)
Furnizor / câștigător
ROMVITRINE SRL (CUI RO6201810)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.738 RON
Valoare atribuită
204.738 RON
Data publicării
28.08.2026 08:41
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.738 RON

din 204.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.