Ofertă acceptată Cumpărare directă

Potcoave mărimea 0

Număr anunț
DA41083222
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL FOCSANI (CUI RO4297940)
Furnizor / câștigător
ACORD PLUS SRL (CUI 16087390)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,02 RON
Valoare atribuită
238,02 RON
Data publicării
01.09.2026 09:29
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,02 RON

din 238,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.