Ofertă acceptată Cumpărare directă

Presostat Electronic Pompa Submersibila IBO Dambat DIG-IBO, 0-10 bar, 1.5 kW, 220 V, Protectie la Su

Număr anunț
DA41081789
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
MICUL MESERIAS CONCEPT S.R.L. (CUI RO42466457)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800,85 RON
Valoare atribuită
800,85 RON
Data publicării
01.09.2026 07:47
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800,85 RON

din 800,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.