Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete autocolante

Număr anunț
DA41083916
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IZBICENI (CUI 25306243)
Furnizor / câștigător
HOFFMAN CB DESIGN SRL (CUI RO31400520)
Cod CPV
30192800-9 · Etichete autocolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.730 RON
Valoare atribuită
5.730 RON
Data publicării
01.09.2026 10:03
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.730 RON

din 5.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.