Acasă · Licitații
· Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii curatenie
- Număr anunț
- DA41083538
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- EMYON CARGO SPEED SRL (CUI 36500384)
- Cod CPV
- 90919000-2 · Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.610 RON
- Valoare atribuită
- 38.610 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:46
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.610 RON
din 38.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro