Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat chirurgical steril ranforsat/ramforsat intarit /M,L,XL,XXL

Număr anunț
DA41082781
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.669 RON
Valoare atribuită
9.669 RON
Data publicării
01.09.2026 09:09
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.669 RON

din 9.669 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.