Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoperiri amortizoare de socuri (covor elastic din cauciuc)

Număr anunț
DA41080490
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
Cod CPV
19700000-3 · Cauciuc si fibre sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137.965 RON
Valoare atribuită
137.965 RON
Data publicării
31.08.2026 14:59
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137.965 RON

din 137.965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.