Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA41084096
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
BASTIAN DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI 52209787)
Cod CPV
03221240-0 · Tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,85 RON
Valoare atribuită
760,85 RON
Data publicării
01.09.2026 10:10
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,85 RON

din 760,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.