Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnet de elev invatamant primar/gimnazial/liceal (C043, C044, C045)

Număr anunț
DA41083998
Autoritate contractantă
LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE C. MOISIL IASI (CUI 4701568)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,30 RON
Valoare atribuită
429,30 RON
Data publicării
01.09.2026 10:06
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,30 RON

din 429,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.