Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa dozare solenoid Invikta KCS633 analogica, debit 5 l/h

Număr anunț
DA41083505
Autoritate contractantă
COMUNA OLTENESTI (CUI 3337737)
Furnizor / câștigător
HS HYDRO & SPA SRL (CUI RO16005250)
Cod CPV
42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983 RON
Valoare atribuită
983 RON
Data publicării
01.09.2026 09:45
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983 RON

din 983 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.