Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REVIZIE TEHNICĂ ÎN GARANTIE LA 2 AUTOSPECIALE DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA41080912
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BECORO SRL (CUI RO14430695)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.202,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.202,04 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:24
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.202,04 RON
din 3.202,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro