Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de masa/catering copii Gradinita Carligele

Număr anunț
DA41084422
Autoritate contractantă
Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
Furnizor / câștigător
MAGAZINUL VECHI S.R.L. (CUI 39489337)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.820 RON
Valoare atribuită
74.820 RON
Data publicării
01.09.2026 10:25
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.820 RON

din 74.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.