Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa electronica panou comanda ascensor

Număr anunț
DA41084047
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 13998965)
Furnizor / câștigător
ASEL S.R.L. (CUI RO5842778)
Cod CPV
42419510-4 · Piese pentru ascensoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.560 RON
Valoare atribuită
4.560 RON
Data publicării
01.09.2026 10:08
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.560 RON

din 4.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.