Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE ALIMENTARE APA PEPINIERA POIANA FLORILOR SI CANTON POIANA FLORILOR - DS BIHOR

Număr anunț
DA41085820
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT DRUMURI GROUP S.R.L. (CUI 41315162)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.650,40 RON
Valoare atribuită
49.650,40 RON
Data publicării
01.09.2026 11:30
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.650,40 RON

din 49.650,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.