Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider incorporabil

Număr anunț
DA41085623
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Rakossi Lajos Gheorghe Doja (CUI 29034397)
Furnizor / câștigător
COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.642,60 RON
Valoare atribuită
8.642,60 RON
Data publicării
01.09.2026 11:20
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.642,60 RON

din 8.642,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.