Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TN2421 XL Cartus Toner 6000pag NEGRU, compatibil Brother L2712 L2312D, L2352DW L2372DN, L2512D L2752
- Număr anunț
- DA41085349
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,12 RON
- Valoare atribuită
- 66,12 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:07
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66,12 RON
din 66,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro