Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ștut de legatura dn 06, Furtun injectoare fi4, Furtun combustibil panzat fi6, Sigurante mari, Cablaj

Număr anunț
DA41084656
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
BEDA IMPEX SRL (CUI RO9119863)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,31 RON
Valoare atribuită
103,31 RON
Data publicării
01.09.2026 10:36
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,31 RON

din 103,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.