Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatie in vederea obtinerii autorizatiei de securit la incendiu GRADINITA VOINESTI

Număr anunț
DA41084469
Autoritate contractantă
Comuna Voinesti (Consiliul Local Voinesti) (CUI 4344600)
Furnizor / câștigător
SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.750 RON
Valoare atribuită
29.750 RON
Data publicării
01.09.2026 10:27
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.750 RON

din 29.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.