Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
PROIECTE CU FINANȚARE NERAMBURSABILĂ, ACCESARE, IMPLEMENTARE, MONITORIZARE
- Număr anunț
- DA41084360
- Autoritate contractantă
- Agentia de Dezvoltare Durabila A judetului Brasov (CUI 18884295)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL NAŢIONAL DE ADMINISTRAŢIE (CUI 37589690)
- Cod CPV
- 79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.100 RON
- Valoare atribuită
- 12.880 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 10:22
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.880 RON
din 16.100 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 3.220 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.