Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun hidraulic buldoexcavator, Spray curatitor frane

Număr anunț
DA41083240
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
BEDA IMPEX SRL (CUI RO9119863)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,22 RON
Valoare atribuită
194,22 RON
Data publicării
01.09.2026 09:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,22 RON

din 194,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.