Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile fotocopiatoare WC 7120

Număr anunț
DA41082476
Autoritate contractantă
Comuna Burla (CUI 16388180)
Furnizor / câștigător
IT&C SOLUTION S.R.L. (CUI 46590120)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629,58 RON
Valoare atribuită
629,58 RON
Data publicării
01.09.2026 08:54
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629,58 RON

din 629,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.