Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sarma otel galvanizat 0.8mm

Număr anunț
DA41079100
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU (CUI 25666684)
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,08 RON
Valoare atribuită
238,08 RON
Data publicării
31.08.2026 13:43
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,08 RON

din 238,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.