Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente audio - sonorizare scena

Număr anunț
DA41077291
Autoritate contractantă
Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
Furnizor / câștigător
MEDIA CRUSHER SRL (CUI RO18640363)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.647,11 RON
Valoare atribuită
45.647,11 RON
Data publicării
31.08.2026 12:11
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.647,11 RON

din 45.647,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.