Ofertă acceptată Cumpărare directă

FLORI ANUALE

Număr anunț
DA41084649
Autoritate contractantă
Comuna Comandau (CUI 4201937)
Furnizor / câștigător
SIDO GYORGY ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 26746773)
Cod CPV
03100000-2 · Produse agricole si horticole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
01.09.2026 10:36
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.