Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava metalica pentru dirijare ape fluviale

Număr anunț
DA41084066
Autoritate contractantă
Comuna Criscior (CUI 4468331)
Furnizor / câștigător
CALEA FERATA INGUSTA SRL (CUI 14689445)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.700 RON
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
01.09.2026 10:09
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON

din 9.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.