Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Deviz reparatie - EPSON WF-100W
- Număr anunț
- DA41083548
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ALIVE DEALS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO41475236)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 784 RON
- Valoare atribuită
- 784 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:47
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
784 RON
din 784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro