Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT DE PENTRU SPALAT VASE CAPSULE FINISH 36BUC 36 BUC ULTIMATE PLUS ALL IN 1

Număr anunț
DA41080743
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,18 RON
Valoare atribuită
207,18 RON
Data publicării
31.08.2026 15:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,18 RON

din 207,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.