- Număr anunț
- DA41080687
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
- Cod CPV
- 32353100-3 · Discuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,64 RON
- Valoare atribuită
- 363,64 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:10
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363,64 RON
din 363,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro