Ofertă acceptată Cumpărare directă

AN231K04-QUAD4 REF.5337 EL

Număr anunț
DA41066278
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
ROMTEK ELECTRONICS SRL (CUI RO10274437)
Cod CPV
31712110-4 · Circuite integrate si microasamblari electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.526 RON
Valoare atribuită
8.526 RON
Data publicării
27.08.2026 15:29
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.526 RON

din 8.526 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.