Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP HARTIE PLIATE ZZ VERDE

Număr anunț
DA41084438
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA COVASNA (CUI 24709477)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SERVICII SI COMERT "NALI-COM" SRL (CUI 4201651)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,80 RON
Valoare atribuită
158,80 RON
Data publicării
01.09.2026 10:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,80 RON

din 158,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.