Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,0% sub estimat
REACTIVI SI CONSUMABILE pentru analizor automat de hematologie DH800
- Număr anunț
- DA41084107
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- SYSMED TECHNICS SRL (CUI RO22633607)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.360 RON
- Valoare atribuită
- 5.201,60 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 10:10
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.201,60 RON
din 5.360 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 158,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.