Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,1% sub estimat

Seraclone Anti D ( RH1 )

Număr anunț
DA41083298
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.720 RON
Valoare atribuită
14.610 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
01.09.2026 09:34
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.610 RON

din 15.720 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 1.110 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.