Ofertă acceptată Cumpărare directă

195/75R16C Yokohama BluEarth AllSeason

Număr anunț
DA41081586
Autoritate contractantă
Comuna Cateasca (Primaria Cateasca) (CUI 4971995)
Furnizor / câștigător
CHIMONO COM SRL (CUI RO5226182)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933,92 RON
Valoare atribuită
1.933,92 RON
Data publicării
31.08.2026 17:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,92 RON

din 1.933,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.