Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CPV: 39110000-6 Scaune, produse conexe si piese ale acestora (
- Număr anunț
- DA41081252
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
- Cod CPV
- 39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743,78 RON
- Valoare atribuită
- 743,78 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:50
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743,78 RON
din 743,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro