Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cupe si medalii premiere CNJ U11 Echipe si Individual M + F
- Număr anunț
- DA41075460
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA (CUI 5194331)
- Furnizor / câștigător
- LEONTE & COMP IMPORT EXPORT SRL (CUI 1564113)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.581,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.581,20 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 10:41
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.581,20 RON
din 1.581,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro