Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii auxiliare achiziții publice (achiziții directe și Anexa 2 L. 98/2016) – Pachet PREMIUM

Număr anunț
DA41084362
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" BUCURESTI (CUI 4773890)
Furnizor / câștigător
SCRIPTA VERITAS S.R.L. (CUI 40551459)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
01.09.2026 10:22
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.