Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANȚĂ ACHIZITII PUBLICE - ACHIZIȚII DIRECTE AFIR

Număr anunț
DA41084347
Autoritate contractantă
Comuna Nadrag (Consiliul Local al Comunei Nadrag) (CUI 2483246)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CONSULTANŢĂ VEST S.R.L. (CUI 44063477)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
01.09.2026 10:21
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.