Număr anunț
DA41083005
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
RADCOM S.A. (CUI RO3939511)
Cod CPV
64212500-0 · Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.594,66 RON
Valoare atribuită
42.594,66 RON
Data publicării
01.09.2026 09:20
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.594,66 RON

din 42.594,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.