Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare - faza SF+ PROIECT TEHNIC
- Număr anunț
- DA41084862
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIESTI (CONSILIUL LOCAL ROSIESTI) (CUI 5117550)
- Furnizor / câștigător
- JULY EXPERT CONSULTING SRL (CUI RO24636057)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.000 RON
- Valoare atribuită
- 56.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:44
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.000 RON
din 56.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro