Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set anvelopa pneumatica 23x5 pr10 - SRTFC CLUJ - REVIZIA DE VAGOANE ORADEA
- Număr anunț
- DA41083944
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- AMVEKO INDUSTRY SRL (CUI RO30027237)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 922,50 RON
- Valoare atribuită
- 922,50 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:04
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
922,50 RON
din 922,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro