Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE TRACTOR TUNS GAZON

Număr anunț
DA41081739
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.306,89 RON
Valoare atribuită
3.306,89 RON
Data publicării
01.09.2026 07:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.306,89 RON

din 3.306,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.