Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE / PIESE AUTO

Număr anunț
DA41081610
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
Furnizor / câștigător
TRANSCOM IONY SRL (CUI RO7203274)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,67 RON
Valoare atribuită
559,67 RON
Data publicării
31.08.2026 18:01
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 06:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,67 RON

din 559,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.